Sağlık ve Yaşam

Hastalık yönetiminden sağlıklı yaşam tercihlerine, güncel haberlerden pratik ipuçlarına kadar sağlığa dair her konuda referans ve paylaşım noktası olmayı amaçlıyoruz.

Sağlığı ciddiye alıyoruz… Şimdiden her ay yaklaşık 800 bin kişinin güvenilir sağlık bilgisine ulaşmasına vesile oluyoruz.

Güvenilir sağlık bilgisi için tıp otoriteleri ve sağlık kurumlarıyla çalışıyoruz. Ulusal ve uluslararası paydaşlarımızla birlikte doğru bilgi üretiyoruz. Sağlıkveyaşam’da karşılaştığınız içeriğin tarafsız ve güncel olduğuna güvenebilirsiniz.

Sizin için, sizin ilginizi çekecek içerik üretiyoruz…

Kolay anlaşılır ve eğlenceli içerik deneyimi sunuyoruz. Paylaşarak büyüyen, sizin için ve sizinle birlikte üreten kolektif bir platform kuruyoruz.

Çağdaş bilgi tasarımı sunuyoruz…

Sağlıkveyaşam kendini sürekli yenileyen organik bir yapıdır. Sağlık hakkında merak ettiğiniz her şeye kolayca ulaşabilmeniz için kullanıcı odaklı ve etkileşim ağırlıklı içerik üretiyoruz. 

KÜNYE

Firma
AEC DIGITAL LTD.

Genel Yayın Yönetmenleri
Ozan Yılmaz

Salih Özkan

İçerik Sorumlusu
Buket Yılmaz

Ticaret Sicil No:
981276

TEŞEKKÜR

Sağlıkveyaşam projesinin hayata geçirilmesi için verdikleri emek ve katkılarından ötürü başta Yağmur Selin Gülmüş ve Reha Oytum Özkanoğlu olmak üzere Hilal Tanrıverdi, Dilek Ayker, Doğuş Telatar, Beyrut Yıldırım Ak, Onur Topsakal, Merve Baştürk'e, ve içeriklerimizi üretmemizde bizimle işbirliği yapan tüm kurum ve kişilere teşekkür ediyoruz.